Genel

Hoxha kosovar: Kur kemi pas Ramazan serbët na kanë respektu, nuk kanë ngrënë as nuk kanë pi në publik

Hoxha nga Mitrovica, Fatmir Latifi, në emisionin e fundit, ka folur për Ramazanin, ku ka thënë se serbët edhe pse na kanë vra, na kanë pre ama ata na kanë respektuar sepse nuk kanë ngrënë bukë para neve gjatë Ramazanit, shkruan Gazeta Metro. Fatmir Latifi është hoxha që ka qenë i ftuar ditën e mërkure […]

Genel

Ра të brendѕhme dhe me forma bombaѕtike femërore/ Рublikohen në rrjet fotot n u d o të Fjolla Morinës

Tejet tër heqëse dhe sensuale është shfaqur Fjolla Morina në disa foto, të cilat janë publikuar në rrjetet sociale, ndërkohë që ajo dhe bashkëshorti i saj thuajse çdo ditë po ndajnë imazhe për ndjekësit e tyre, shpesh edhe momente intime. Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kanë ditë që kanë shkuar me pushime në Maldive, ku […]

Genel

(Foto) E veshur me fustan të zi të shkurtër, policja shqiptare bën xhiron e rrjetit shqiptar

Ajo njihet si p ol icja më e bukur në Kosovë. Është fjala për Linda Aliun, e cila me postimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit një pozë të bukur. Ajo shfaqet e veshur me një […]

Genel

Në këtë vend jepet vendimi: Maskat do të mbahen edhe në ujë kur bëni not

Spanja e ka nisur sezonin veror për këtë vit, ndonëse e go dit ur më for të se ku rrë në sektorin jetik të saj, turizmin. Fillimi i pranverës riktheu temperaturat e larta me mot të ngrohtë, mjaftueshëm sa për të shijuar detin, kryesisht në fundjavë. Por nëse vitet e shkuara, Spanja priste turistët e […]

Genel

”Ik andej o k*rvë”/ Takimi i Linditës dhe Naumit shkon keq, ajo gati sa nuk qan: E mbyllim se nuk mundem

Takimi i Linditës dhe Naumit nuk ka shkuar në drejtimin e duhur. Ishte Lindita që kërkoi të përfundonte takimi pasi ndihej e bl lokuar dhe u shpreh se Naumi po e dridhte muhabetin. Lindita: Nuk e di pse e kam këtë përshtypjen, ndoshta gabohem, por bl lokohem kur flas me ty. Më ikin të gjitha […]

Genel

F**k Kosova: Ja çfarë fyerje i bëhet Kosovës në Durrës (Foto)

Në kohën kur Durrësi e Tirana janë stërmbushur me turistë kosovarë, si duket atje nuk po ekziston respekti për qytetarët e tanë, madje në rrugë mund të shohësh edhe fyerje të rënda. Në një fotografi nga Durrësi shihet se si në një mural shkruan ‘F**k Kosova’, ndërkohë jo shumë larg asaj, është emri i një […]

Genel

Historia që na perloti të gjithëve/ Jetimja nuk ka festuar kurrë ditëlindjen, zemrën e ka të ngarkuar me dh.imbje

Në emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 këtë të premte u transmetua historia e një vajze në Rrëshen. Vajza e mitur quhet Jonida. S’ka festuar dot kurrë një ditëlindje, s’ka shijuar dot kurrë kënaqësinë e një torte me qirinj, për të shprehur mbi to dëshirat e saj fëmijërore. “Kurrë nuk kam festuar asnjë ditëlindje si […]

Genel

Degjeneron takimi në Për’puthen 40+, burri i kthehet Lindës: Më ke çarë k…

Takimi i Linditës dhe Naumit nuk ka shkuar në drejtimin e duhur. Ishte Lindita që kërkoi të përfundonte takimi pasi ndihej e bllokuar dhe u shpreh se Naumi po e dridhte muhabetin. Lindita: Nuk e di pse e kam këtë përshtypjen, ndoshta gabohem, por bllokohem kur flas me ty. Më ikin të gjitha fjalët. Naumi: […]

Genel

Shefi E Çon Burrin Tim Sa Më Larg Me Punë Dhe Në Mbrëmje Vjen Te Un… /Pamje..

Disa herë që kisha rastisur ta takoj atë në prani të burrit shikimet e tij ishin shum provokuese, por unë nuk i jejpa rendesi.Një ditë në një drekë të organizuar nga Kompania për të gjithë punonjësit unë isha e ftuar sëbashku me bashkëshortin.Unë dhe burri im ishim në të njëjtën tavolinë me pronarin e kompanisë, […]

Genel

Ke Kruajtje Dhe Erë Të Rendë “Aty Poshtë”? Me Këto 3 Produkte Që Ke Në Shtëpi S’do Tu rpërohesh më

Është e kotë të pretendosh se nuk të ka ndodhur kurrë nëse je femër.Disa prej nesh i kanë këto pro.bleme dhe shpesh kanë tùrp të flasin me gjínekòlogun e tyre.Por këto janë gjëra fiziologjike dhe nuk ka asgjë të k.eqe me pranimin e tyre. Në mënyrë të veçantë, ne duam të flasim për erën e […]