Genel

AKSlDENT i frikshεm në Tiranë / X5-sa fluturon në ajër motoristin, ky përfundon në xhamin e një makine tjetër

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, tek “Rruga e Kavajës”. Sipas një dëshmitari në vendngjarje, një makinë tip “X5” ka përplasur një person dhe për pasojë ky i fundit ka përfunduar në xhamin e mbrapëm të një makine. Ai ka pësuar dëmtime të rënda në qafë. Qytetari gjithashtu shton se ambulanca u vonua 40 minuta për të mbërritur në vendngjarje. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e të plagosurit.
Mesazhi i mbërritur:
Aksident i rëndë te rruga e kavajes. Ambulanca ka ardh mas 40 minutash.U përplas me nje X5. Masi eshte perplas me X5 eshte futur te nje makin tjeter tek xhami mbrapa, eshte futur brenda. Ishte shume keq tek qafa, koka sa i perket pjese lart.