Genel

Shtirej si her si prift e her si hoxhë për të përfituar para, Ja si e pëson…

Është arre/stuar një pop i rrejshëm në Bijeljine të Bosnjës dhe Hercegovinës, i njëjti mashtronte se ishte edhe pri/ftë e hoxhë. I njëjti person aku/zohet për ma/shtrim duke kryer funerale në të gjithë Bosnjën. Një burrë inicialet e të cilit janë S.S. nga Ruhotina aku/zohet për marrje të dhjetëra mijëra markave të konvertueshme, duke u […]

Genel

Loredana bëhet nënë për herë të dytë

Loredana Zefi partnerja e reperit Mozzik është bërë sot nënë për herë të dytë. Ani pse muaj më parë në media qarkullonin thashetheme se ajo dhe Mozzik janë rrugës për tu bërë prindër, reperja arriti ta fshehë mjaft mirë barkun e saj, shkruan “Kosovarja”. Ndonëse, kohë pas kohe me statuse e fotot e saj iu […]

Genel

Harrojeni Përputhen dhe gjithë të tjerët, rikthehet më në fund emisioni më i ndjekur dhe i dashur nga gjithë shqiptarët

Shtëpia më e famshme e Shqipërisë se shpejti do te rihapë dyert per banoret e saj. Por kete radhe ka një ndryshim, aspak te vogël… ata janë te gjithë PERSONAZHE VIP. Ne udhëtimin e tyre banorët do t’u nënshtrohen kushteve të pazakonta, brenda një shtëpie që askush s’e kishte imagjinuar, larg luksit, larg komoditeteve të […]

Genel

Me lot në sy, e vetme dhe e heshtur: Nderron jete 5-vjeçarja pa prindërit në krah

Vogëlushja palestineze 5-vjeçare, prindërit e së cilës ush.tr.ia izraelite nuk i lejoi të shkojnë me të në op.era.ci.on, ka ndërruar jetë. Vogëlushja palestineze nga G.aza, Aisha Lulu, e cila më në fund mori leje për udhëtim në Kuds për shkak të një oper.ac.ion.i të kom.pl.ik.uar në tru, u de.t.yrua të udhëtojë e vetme pasi autoritetet […]

Genel

“Nuk jam më pjesë e “Për’puthen”, konkurrentja shumë e përfolur merr vendimin e papritur

Prej ditësh është vënë re se Sindi ka munguar në studion e emsionit “Për’puthen” dhe mesa duket ajo ka një shpjegim për këtë. Së fundmi, ajo ka treguar se i ka dhënë fund rrugëtimit të saj në këtë emision dhe nuk është më pjesë e tij. Nëpërmjet një postimi në InstaStory, ajo ka falenderuar të […]

Genel

Nuk na habit më aѕgjë: Loredana dhe Mozzik bëhen sëriѕh рrindër, zbulohet gjinia e bebit

Mozzik dhe Loredana janë bërë prindër për herë të dytë. Po, po…pikërisht siç e lexuat! Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperja, me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një foto pranë foshnjës së porsalindur, duke i zbuluar dhe gjininë. Dyshja janë bërë prindër të një djali. Loredana e ka […]

Genel

Ishte vetëm 7 muajshe: Kjo është vajza që serbët nuk ia moren jeten në djep, vetëm pasi e ZHѴeshën dhe e kuptuan se nuk ishte mashkull

Profesori Milazim Krasniqi, ka treguar se sot ka pasur një nga takimet më emocionuese në jetën e tij. Ai thotë se ka takuar vajzën me emrin Tringa Kastratin, të cilën e kishte paraqitur në poezinë e tij “Fati i një vajze”. Dhe vajza ishte Tringa e cila gjatë kohës së l uftës ishte 7-muajshe, dhe […]

Genel

Dha shpirt në mes të rrugës në Greqi/ Ky është 26-vjeçari shqiptar, kishte vetëm pak ditë që kishte blerë makinën

Një 26-vjeçar ka ndërruar jetë një një ak sid ent automobilistik në zonën e Loutraki në Greqi, teksa po kthehej nga puna në një fabrike pasditen e kësaj të hëne. Sipas mediave greke, makina me të cilën ai po udhëtonte u përp las me një tjetër automjet. Për plasja rezultoi f atale për 26-vjeçarin. Raportet […]

Genel

Minίstres bukurοshe i dalin tαngat gjatë një takimi pοlitik, kjo fοto po bën xhirοn e bοtës..!

Kjo fotogari aspak e zakonshme në rradhët e politikës po bën xhiron e rrjetit së fundmi.Bëhet fjalë është për ministren italiane të Reformës,Maria Elena Boschi.Shikovid me poshte: Një foto e saj teksa ajo nënshkruan,ku dalin në pah edhe tangat e saj,është kritikuar nga të gjithë. Por si qëndron e vërteta pas kësaj fotoje?Mesa duket Maria […]

Genel

Ledjana Pamje Itime Me Mevlanin,Kurse Komenti Epik I Antonelës: E Myte…

Antonela,Mevlani,Ledjana 3shja e famshme e emisionit padyshim. Sot Ledjana ka publikuar disa pamje me Mevlanin n’instagramin e saj zyrtar. Por nuk kishte si te mungonte dhe reagimi i Antoneles. Komenti Epik i Antonelës: ” E Myteee…haha ”Shikovid em poshte: Antonela,Mevlani,Ledjana 3shja e famshme e emisionit padyshim. Sot Ledjana ka publikuar disa pamje me Mevlanin n’instagramin […]