Genel

Gruaja me dy mitra lind binjakë. E gjitha bota po habitet me historinë e saj

Lajmi se po pret një fëmije është një nga gëzimet më të mëdha në jetë. Dhe të zbulosh se ke binjakë është gjithmonë një surprizë.Për Jennifer Ashwood ishte dyfish befasuese, kur mj ekët zbuluan se ajo kishte dy mitra dhe kishte ngelur njëkohësisht shtatzënë në të dyja. E shanset që ky feno m en të […]

Genel

Video që ka prekur shumë persona nga dje deri sot, e dashura i bën djalit atë që nuk e priste asnjeri

Një propozim që pë rfu nd on me lo t. Djali kishte menduar me detaje gjestin e tij, por nuk e kishte pritur se ajo mund ta r efuz on te. Videoja kur vajza i tha jo propozimit të të dashurit të saj për martesë është bërë virale.Në pamjet filmike shihet djali që ulet në […]

Genel

HlSTORlA: U fejova 17 vjeç, por bashkëshorti bëri diçka që më vjen zor ta them

Emisoni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e dhim bshme të një nëne 50-vjeçare, e cila është përballur me mjaft vuajtje në jetën e saj dhe nuk ka pranuar të zbulojë identitetin.Është rritur jetime sepse e ëma i ka ndë rruar je të, kur ajo ka qenë mjaft e vogël dhe […]

Genel

Jam e martuar jasht, dhe kam nje djal 2 vjet tash nuk po mundem te duroj burrin saher qe…

Jam e martuar jasht, dhe kam nje djal 2 vjet tash nuk po mundem te duroj burrin saher qe flet. Problemi eshte se nuk po mundem te duroj burrin saher qe flet me prek, Motra vet vjen per vizit rrin 1 Jav apo me shum dhe nuk esht njeri ofendon kur ti vjen rasti. Mundohet […]

Genel

Burri vendos kamera të fshehtë në dhomë, ajo që zbulon për gruan e tij është e papër.ballueshme

Imazhet e tri s hta po bëjnë xhiron e rrjetit. Një burrë kishte filluar të dy sho nte prej kohësh se gruaja e tij e tra dh ët on te, por këtë gjë nuk po arrinte ta vërtetonte. E pikërisht ditën e 8 Marsit, ai vendosi një kamera në shtëpi pa dijeninë e gruas për […]

Genel

Juria sht.ang në vend kur vajza zbulon këngën që ka zgjedhur, disa sekonda më vonë shpë.rth.ejnë lotët…

Ka pak njerëz që arrijnë të rr ë mb ejn ë zemrat dhe emocionet gjatë një shfaqjeje muzikore. Një nga këto është padyshim Solomia Lukyanets, e cila vetëm 13 vjeçe tregoi të gjithë talentin e saj dhe shkriu në një det lotësh si publikun ashtu edhe anëtarët e jurisë  kur ajo filloi të këndojë. Gjatë […]

Genel

Çifti po bënin fotot e dasmës në bregdet, papritur një zë i fortë i shqe.tësoi, ai bra.ktis nusen dhe bën veprimin e pabesueshëm

Po pozonte për fotot e dasmës sëbashku me nusen e tij, 32-vjeçaren Cindy Edwards, kur dëgjoi zërin e një gruaje që kërkonte ndihmë për një adoleshent që po për pë li tej në ujë. Pa u menduar dy herë, 37-vjeçari Zac Edwards hoqi këmishën e dhëndrit dhe u hodh në ujërat e Plazhit Portokalli në […]

Genel

Zj-arri mbuloi detin nga vu-llkani masiv ne kete bregdet… te gjithe iken nga vendi sepse behej…. VIDEO

Zjarri mbuloi detin nga vullkani masiv ne kete bregdet… te gjithe iken nga vendi sepse behej…. VIDEO Si ka mundesi qe vullkani te dali nga fundi i detit dhe te krijoj zj-arr mbi te… do te be-fasoheni !Ketu keni pese vul-lkanet me instesante dhe me te paparashikushme qe kane ndodhur ndonjeher, me keto lloj vul-lkane […]

Genel

Beqarët po shkojnë me vrap tek ky fshat shqiptar, kjo grua ka ujin e kësmetit në dashuri. Do ha-biteni

WOW! Ky fshat në kufirin me Serbinë vizitohet për çdo ditë nga hall exh in jtë. Mësohet se në Brainë të Podujevës ndodhet një krua, uji i të cilit cilësohet si i bekuar dhe i kësmetit. Të rinjtë shkojnë atje për të pirë ujin që besojnë se do t’ju sjell fatin e jetës. Fshati Brainë […]

Genel

Vajza bie ‘në hall’ pasi b ën ses me të, mesazhi i tij e ‘fut në mendime’, ç’i tha ai pas nat.ës së zj.arrtë?

Mesazhi I tij pasi kr.yen mar.rëdh ënie sesua.le e futi në me.ndime. Një vajzë 19-vjeç kaloi mbrëmjen më të mirë të jetës pasi bëri sks me një shok shumë të mirë, por ai nuk dëshiron të jetë i dashuri i saj. E pu tha kur ishim në një festë kur u takuam fillimisht dy vjet […]