Genel

Kejvinës i bëhet e madhja/ I dalin të gjitha sheshit në emision

Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vëmendjen, kjo falë formave trupore që ka.Kejvina ka qenë e ftuar në emisnionin ‘Binjakër show’, ku ka pasur edhe një inc idet.Kthella u fut në një vaskë të mbushur me akull bashkë me Romeo Veshajn, por në një moment kur po hapnin shampanjën, modeles i është hapur bluza dhe i doli gjithë gj oksi. Ajo u përpoq ta mbante me duar, dhe kërkoi ndihmë nga Romeo për ta mbë rthyer.Shikovid