Genel

Ledjana del në foto në vaskë/ Komentuesit ja thonë hapur: Je magjepëse-Po Mevlani c’thotë

Ledjana dhe Mevlani janë dy nga personazhet më të përfolur të ”Për’puthen”. Prej disa ditësh ata janë deklaruar vetëm për njeri-tjetrin, por ende nuk e kanë marrë vendimin nëse do të dalin çift nga ”Për’puthen”.Shiko fotot me poshte:


E së fundmi një foto e Ledjanës po qarkullon në rrjet në të ajo shikohet se ka dalë në një vaskë dhe ka marrë edhe një koment nga Ana Kauri. Komenti ishte:

Më magjepse.”Si shikohet dhe në foto Ledjana lë shumë pak vend për imagjinatë, por pritet nëse Mevlani do të reagoj për këtë foto.