Genel

Rita Ora “Çmend” Fansat Me Videon E Funditplus16

Pas disa skandaleve të njëpasnjëshme për thyerjen e rregulllave të izolimit të Covid-19, këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, po rrikthehet fuqishëm në botën e muzikës.Shikovid me poshte

Ajo tash disa ditë ka paralajmruar që do të lansoj këngën e saj më të re “Bang”, pjesë e albumit të saj më të ri në bashkëpunim me imanbek music, David Guetta, Gunna dhe Khea.Rita pritet të publikojë nesër projektin e ri të saj.

Ajo u shihet e veshur provokative me të brendshme me ngjyrë të zezë, teksa bënte lëvizje joshëse duke vallëzuar./blic